3 listopada 2020 Autor MiaBox 0

KOSMETYCZNE PREZENTY – UDANE PREZENTY

Czy kosmetyk może być dobrym i trafionym prezentem? Myślę, że każdy zadaje sobie to pytanie, gdy zostaje postawiony przed koniecznością a raczej przyjemnością obdarowania kogoś prezentem.  To paląca kwestia zwłaszcza w okresie przedświątecznego, szalonego czasu zakupowego. Odpowiedź na to pytanie jak zwykle nie jest zero-jedynkowa. Kluczowymi kwestiami w tej sprawie jest to, jak bardzo obdarowywana osoba jest nam bliska, czy znamy dobrze jej upodobania, czy kosmetyk, który zamierzamy kupić niesie za sobą pozytywny przekaz, który będzie dobrze odebrany. Wybór  wśród kosmetyków zazwyczaj jest ogromny. Producenci prześcigają się w ułatwianiu nam tego wyboru proponując gotowe zestawy prezentowe, ukierunkowując postrzeganie swoich produktów jako ekskluzywnych lub takich, bez których nikt nie może się obyć. Łatwiej będzie więc, gdy wymienimy te kategorie kosmetyków, których NIE POLECAMY na prezenty:

  • balsamy wyszczuplające, na rozstępy, cellulit. Taki prezent może spowodować, że obdarowana osoba zamiast ucieszyć się, wręcz odbierze to jako obrazę czy przytyk osobisty. Jeśli już decydujemy się na balsam, niech będzie to kosmetyk rozpieszczający ciało, aromatycznie pachnący, z naturalnymi olejkami…Takie kosmetyki znajdziesz w Drogerii MiaBox.
  • kremy mogą być dobrym rozwiązaniem, jeśli znamy upodobania obdarowywanej osoby,  lub jeśli postawimy na krem uniwersalny. Może być to także kosmetyk pielęgnacyjny: maseczka czy olejek, który zadba o skórę i sprawi, że używająca ją osoba będzie miała uczucie dopieszczenia skóry. I tu mamy dla was propozycje: zestawy prezentowe AROMATYCZNIE, EKO PRZYJEMNOŚCI lub SŁODKIE PRZYJEMNOŚCI, które zawierają nie tylko naturalne, dobrej jakości kosmetyki, ale również inne elementy, które sprawią przyjemność każdej obdarowywanej osobie.
  • Kosmetyki do higieny  – już chyba wszyscy wiemy, że to nie będzie prezent w dobrym guście. Żele do higieny intymnej, dezodoranty, antyperspiranty, pasty do zębów , płyny do płukania jamy ustnej … no cóż. Kupując je w formie prezentu, nie oczekujmy zachwytu osoby obdarowywanej. Najlepiej z tego zrezygnować.
  • Zestawy przygotowywane przez koncerny kosmetyczne – jeśli chcesz komuś podarować prezent, osoba obdarowywana powinna czuć twoje zaangażowanie i to, że jest traktowana w sposób szczególny. Kupując taki prezent, pokażesz, że w jego wybór nie włożony został zbyt duży wysiłek. Zazwyczaj w takich gotowych prezentach męskich znaleźć możemy krem do golenia, maszynkę oraz balsam po goleniu. A przecież stać nas na dużo więcej.  Bądźmy dowcipni i zaskakujący. Podarujmy mężczyźnie zestaw prezentowy, który zachwyci go kolorami i pomysłowością. Zajrzyj na stronę z prezentami MiaBox – zestaw MĘSKI MIX czy KOLOROWO DLA NIEGO, nie ogranicza się tylko do kosmetyków…

Ponadto, każdy prezent powinien być pięknie i gustownie zapakowany. Niech bliskie nam osoby wiedzą, że włożyliśmy w nasz prezent swoje emocje i przywiązanie.